Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystko oj chyba nie - majątku na automatacie nie przegram żeby o mnie w prasie napisano...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, to bydle zrobi wszystko żeby zaistnieć.
A kim ty jesteś?Z jakiego dołu kloacznego wypełzłaś nędzna kreaturo?Kto ci dał prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj leniakowy dupowłazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu ich wypieprzają ze sklepów :) już miałem dość tych wszystkich osranych żuli stojących wiecznie przy tym ustrojstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój chłopak jest uzależniony, błagam o pomoc... Na rodzinę nie mogę liczyć i jestem z tym sama... Za granicą gdzie maszyny stoją wszędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka A to dobra kara dla kasyn i wlascicieli ich , jako stoly z popychajaca kasa za szyba to zrobili otwor w szybie grubosci 2-4 mm i to w anglii i wzieli cale maszyny poczyscili i pokazywali Video ze faktycznie sie da na pusher Coin zabrac wszystko podstepem maszynie bo drutem spychaja monety jedna dają a maja setki dniowki ... Czy oszukiwanie maszyn to tez hazard nawet jesli podstepem nonstop wygrywasz bez zadnej straty tylko sam profit?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy w przypadku uzależnień szuka pomocy czy to dla siebie czy dla kogoś z bliskich. Naprawdę nie można takich osób zostawić samych sobie bo będzie z nimi jeszcze gorzej. Hazardzista pójdzie łapać kolejne długi... Jak jest jeszcze ktoś kto niby sprawuje kontrolę to jest inaczej. Sam byłem hazardzistą i bardzo się ciesze się i jestem wdzięczny mojej żonie, że mnie nie zostawiła, że była cały czas przy mnie, próbowała mnie namawiać na leczenie. W końcu udało jej się i wylądowałem w ośrodku Wiosenna w Ściejowicach. Jeden z lepszych ośrodków o jakich słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Automaty to jest coś strasznego, są wszędzie i ogólnodostępne dlatego tak wiele osób jest od nich uzależnionych... Częściej od automatów niż tak w kasynie itd... Jak byłem na terapii w Wiosennej w Ściejowicach to większość osób z mojej grupy terapeutycznej co miała problemy z hazardem to właśnie przez automaty. Ciężko się od tego uwolnić bo widzi się to na każdym kroku. Ale po solidnej terapii po jakiej choćby ja przeszedłem jest łatwiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zrezygnować w ogóle z automatów...ale cóż niestety niektórzy zarabiają na tym i nie pozwolą sobie aby je zlikwidować.... Nie można inaczej jak silna wolna, ale niektórzy mają ją słabą i są podatni na uzależnienia. Ważne też jest aby mieli wsparcie w kimś w trakcie leczenia. Ośrodki takie jak Wiosenna w Ściejowicach to ośrodki otwarte gdzie można widywać się z rodziną. Nie czułam się dobrze jeżdżąc tam do męża, widziałam jak jest mu ciężko, ale to on mnie potrzebował bardziej i nie mogłam tego zaniechać. Później było coraz lepiej i lepiej aż w końcu zabrałam go do domu. Wielokrotnie powtarzał, że gdyby nie ja i moje wsparcie to by się dawno poddał.Wierze mu... bo w ciężkich chwilach każdy człowiek musi mieć na kim się oprzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wpakowałem się w automaty bardzo łatwo. Sam nie wiem co mnie najbardziej ciągnęło... brak adrenaliny? Być może. Prawda jest taka, że uzależnić się można momentalnie, a bez specjalistycznej pomocy nie da rady się podnieść. Pomoc otrzymałem w Wiosennej. Tam odzyskałem trzeźwe myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazard to piekło. Nie tylko dla samego uzależnionego, ale tez dla całej rodziny Ciągłe kłótnie, brak pieniędzy, depresja to była moja codzienność przez wiele lat. Ale pomogła nam terapia, na którą wysłaliśmy ojca. Bardzo długo go namawialiśmy, kosztowało nas to niemało nerwów, ale opłaciło sie. Po dwóch miesiącach wrócił do nas inny człowiek. A własciwie taki, jaki był kiedyś, wiele lat temu. Nadal potrzebuje naszego wsparcia i pomocy, ale największa prace wykonał sam - przyznając się do uzależnienia. Jesli jesteście w podobnej sytuacji, mogę Wam polecić dobry ośrodek w Koszalinie. Wsparcie na ul. Podchorążych. Dzieki tym ludziom moja rodzina znowu je wspólne posiłki, rozmawia, cieszy się życiem. Gdyby nie ich pomoc, to nawet sobie nie wyobrażam co by z nami było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam kiedyś byłem uzależniony od hazardu. Popadłem w długi i choć bałem się tego konsekwencji, to prawdziwą motywacją do podjęcia leczenia była pomoc żony. Nie odeszła ode mnie. Przechodziła ze mną całe to piekło. Popierała moja terapię. Dzięki niej trafiłem do ośrodka Wsparcie, który zmienił mnie i moje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każde uzależnienie jest straszne, a to dodatkowo może spowodować, że stracimy mnóstwo pieniędzy i zniszczymy życie swoich bliskich. dlatego moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie odcięcie się na chwilę od świata w jakimś dobrym ośrodku, najlepiej w prywatnym, bo wtedy gwarantowana jest nam anonimowość. na ***osrodek-leczenia-uzaleznien.pl/ jest trochę info o tym. tam możemy liczyć nie tylko na terapię, ale także na detoks i ciekawe, rozwijające zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze to wyrazić chęć na zmiany w swoim życiu. Potem już tylko trzeba znaleźć profesjonalny ośrodek, których w Polsce jest naprawdę dużo. Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) pomoże Wam tego wyboru dokonać. Znajdziecie tu nie tylko oferty, ale również opinie pacjentów na temat różnych ośrodków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...